Nové webové stránky www.sokolkladno.cz

06.09.2021 00:00, Jan Kohoutek

S novým cvičebním rokem spouštíme nové webové stránky, které změní způsob přihlášek a možnosti komunikace trenérů a ostatních pracovníků Sokola se členy a rodiči.

Jak se nyní přihlásit do Sokola?

Na nových stránkách je nutné, aby si každý uživatel (tzn. rodič, který přihlašuje své děti) zaregistroval svůj uživatelský účet přes tlačítko vpravo nahoře na webu.

Po úspěšné registraci je možné vytvořit nového člena (tj. dítě, které chcete přihlásit) a následně vybrat z přehledu oddílů.

Internetové stránky i uživatelské prostředí jistě ještě dozná určitých změn, i podle toho jak se jednotlivé funkce osvědčí či ne.

Prosíme o shovívavost v případech, kdy něco nebude stoprocentní a budeme rádi za zpětnou vazbu a případné nápady na vylepšení.