Sportovní gymnastika

Oddíl s dlouholetou tradicí
Pravidelné lekce
Trénujeme několikrát týdně
Soutěže a vystoupení
Účastníme se závodů, včetně Mistrovství ČR nebo závodů s mezinárodní účastí.
Super parta
Zažiješ s námi super zábavu...
Sportovní gymnastika Chlapci
Od 5 let
Probíhá od 01.09.2022 do 30.06.2023
Výše příspěvku 8 000 Kč

Sportovní gymnastika

Sportovní gymnastika patří mezi špičku sportovních oddílů naší jednoty. 

Trénují v dobře vybaveném gymnastickém sále. Plné využití má i molitanová doskoková jáma, která gymnastům slouží k bezpečnému nácviku těžších akrobatických prvků.

Hlavní náplní oddílu je gymnastická průprava.

Chlapci využívají 6 druhů nářadí:

-kůň na šíř
-prostná
-přeskok
-kruhy
-bradla
-hrazda

 

Kde trénujeme?

Tréninkovou činnost zabezpečují plně kvalifikovaní trenéři s dlouholetou praxí ve sportovní gymnastice .

-chlapci – 5x týdně v gymnastickém sále Sokola Kladno
 

Závody a akce

Gymnasté se pravidelně zúčastňují nejrůznějších závodů po celé České republice nebo závodů s mezinárodní účastí. (Memoriál Jana Gajdoše, Juniorstrophy v Cottbusu).

Zkušení trenéři vedou své svěřence k úspěchu. Vychovali mezi sebou skvělé sportovce a mistry České republiky.

Úspěchy

2022     – Olympiáda Dětí a mládeže – 1. místo tým Středočeského kraje(2 gymnasté z T.J. Sokol Kladno - Jakub Šmolík, Azíz Hammadi)
              -Olympiáda Dětí a mládeže – 1. místo – Jakub Šmolík, finále kruhy
              -Olympiáda Dětí a mládeže – 1. místo – Jakub Šmolík, finále bradla
              -Olympiáda Dětí a mládeže – 2. místo – Jakub Šmolík, víceboj
              - MČR – 2. místo – družstvo starší žáci (Daniel Strkula, Marek Šik, Josef Potužník, Jan Kratochvíla)

2021     – Sportovec Kladenska – Azíz Hammadi
              - Mistr Čr ve víceboji – Azíz Hammadi, VS3
              - II. vícemistr Čr Azíz Hammadi, kadeti, finále bradla
              - II. vícemistr Čr Azíz Hammadi, kadeti, finále přeskok
              - vícemistr Čr Jakub Šmolík, kadeti, víceboj
              - vicemistr Čr Jakub Šmolík, VS3
              - mistr Čr Jakub Šmolík, kadeti, finále kruhy
              - II. vícemistr Čr Jakub Šmolík, kadeti, finále prostná
              - vicemistr Čr Jakub Šmolík, kadeti finále bradla
              - vícemistr Čr Kryštof Unger, kadeti, finále prostná
              -  MČR – 3. místo – družstvo starší žáci (Marek Šik, Karel Knop, Daniel Strkula, Tobiáš Lokvenc)

2019 – Sportovec Kladenska – Jakub Šmolík

 

Vedoucí:

Tomáš Podpěra
 - e-mail: PodperaT@seznam.cz

Kalendář
srpen 2022

Po Út St Čt So Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31